Relaxační křeslo YSTAD – pohodlné a pevné křeslo pro maximální relaxaci s nosností až 130 kg

Relaxační křeslo YSTAD je designovým kouskem ve skandinávském stylu s kubistickými prvky. Charakteristickými prvky tohoto křesla je výrazné čtvercové prošití sedáku i opěráku, masivní sedací korpus s ostrými liniemi v kontrastu s vysokými štíhlými nohami. Relaxační křeslo YSTAD se může pyšnit nosností až 130 kg, což z něj dělá vysoce pevné a stabilní křeslo pro maximální pohodlí a relaxaci.

Hlavní přednosti křesílka YSTAD

  • Výplň z kvalitní PU pěny – zaručuje dokonalou oporu a pohodlí při každodenním používání
  • Poutavý design – křeslo YSTAD se pyšní moderním designem ve skandinávském stylu, který je oblíbený po celém světě
  • Nosnost 130 kg – křeslo YSTAD je vysoce pevné a stabilní křeslo, které zaručuje maximální pohodlí a bezpečnost při každodenním používání
  • Výhodná cena – křeslo YSTAD je cenově dostupným křeslem, které zaručuje skvělou hodnotu za peníze

Relaxační křeslo YSTAD je celočalouněné včetně zad, což z něj dělá skvělý solitér nebo doplňující křeslo k sedačce. Křeslo lze použít jak k přisazení ke stěně, tak i ve středu místnosti. Relaxační křeslo YSTAD najde své uplatnění v chodbě, hale, obývacím pokoji i ložnici.

Potah relaxačního křesla YSTAD je z látky v tmavě šedém odstínu, kostra z kvalitního masivního dřeva a výplň je z kvalitní PU pěny. Sedáky jsou ještě zpevněny elastickými popruhy pro zvýšení komfortu pohodlí. Štíhlé kónické nohy jsou z masivního kaučukovníku v přírodním odstínu a lakované transparentním lakem. Poškození podlahových krytin je eliminováno plastovými kluzáky, u zadních nohou jsou rektifikovatelné (výškově nastavitelné). Světlá výška křesla je 30 cm, výška područek je 59 cm a šíře 10 cm.

Pohodlí a vnitřní prostornost tohoto křesla ocení jistě každý. A pokud si ještě opřete ruce o zvýšené područky, budete dlouho otálet, než křeslo opustíte. Křeslo se typově hodí k dvojkřeslu YSTAD.

Parametry produktu: