Novinkou od Sleeptex je celoroční přikrývka s prachovým péřím v rozměru 140/200 cm


Novinkou od Sleeptex je celoroční přikrývka s prachovým péřím

Celoroční přikrývka pro vaše pohodlí

Potřebujete novou přikrývku, která vám bude vyhovovat po celý rok? Sleeptex přichází s řešením v podobě celoroční přikrývky s prachovým péřím v rozměru 140/200 cm. Díky této přikrývce už nebudete muset mít jednu na zimu a druhou na léto.

Přikrývka s prachovým péřím

Proč sáhnout právě po přikrývce s prachovým péřím? Především pro její výborné izolační vlastnosti. Péří skvěle udržuje teplo, a proto se jedná o ideální volbu pro celoroční použití. Kromě toho se prachové péří přizpůsobuje tvaru těla a má velmi dobrou prodyšnost.

Přikrývka Moritz

Co vlastně přikrývka Moritz nabízí? Kromě prachového péří má i potah z 100% bavlny. Ten zase zajišťuje měkkost a příjemný pocit na dotek. Přikrývka je vhodná pro alergiky, protože prachové péří bylo ošetřeno tak, aby bylo co nejméně alergenní. Dostupná je v rozměru 140×200 cm.

Přikrývka na Bestnabytek.cz

Kde si tuto skvělou přikrývku můžete pořídit? Jednoduše na stránkách Bestnabytek.cz. Tam ji najdete pod názvem „Sleeptex celoroční přikrývka 140/200 cm s prachovým péřím“ či „Přikrývka Moritz“. Klikněte na tento odkaz a ihned si prohlédněte nabídku. Můžete si vybrat mezi několika barvami potahu a získat kvalitní a pohodlnou přikrývku za příznivou cenu.

Přikrývka našeho výběru

Přikrývka Moritz z nabídky Sleeptex se stala jednoznačně naší volbou. Kombinace prachového péří a 100% bavlny nás zcela přesvědčila o její kvalitě. Přikrývka je navíc snadno udržovatelná a můžete ji prát až do teploty 60°C. Pokud si chcete dopřát kvalitu a pohodlí, určitě si tuto přikrývku na Bestnabytek.cz neváhejte objednat.

Závěr

Přikrývka Moritz od Sleeptex je skvělou volbou pro ty, kteří hledají celoroční řešení pro svůj spánek. Díky prachovému péří a 100% bavlně se jedná o kvalitní a pohodlnou přikrývku, kterou určitě oceníte. Objednejte si ji na Bestnabytek.cz a užijte si dokonalý spánek.

Přikrývka Moritz
Přikrývka Moritz z nabídky Sleeptex