Rozkládací pohovka v tmavě hnědé textilní úpravě – výborná volba pro váš domov!

Váš domov je místem, kde trávíte spoustu času a hledáte pohodlí a útulnost. Proto je důležité i správně zvolit nábytek, který bude nejen hezký, ale především pohodlný a funkční. Rozkládací pohovka od značky TI`ME je tou správnou volbou, pokud hledáte vše v jednom.

Pohovka, která očaruje svým elegantním provedením

Tato rozkládací pohovka od TI`ME Vás zaujme svým elegantním provedením. Potah je z odolného polyesteru, který je velmi trvanlivý a odolný vůči mechanickému poškození. Povrch je potom navíc vyroben tak, aby působil jako kůže. Tato potahová textilie dodá pohovce luxusní vzhled. V příjemné tmavě hnědé barvě se bude hodit do každého interiéru.

Pohodlí spojené s kvalitním materiálem

Rozkládací pohovka od TI`ME má čalounění z pěnové hmoty a spodní pružení Nosag, což zajišťuje vysoký komfort při sedění. Toto řešení navíc zaručuje dlouhou životnost celé pohovky, díky skvělé odolnosti a pružnosti materiálů.

Skvělá funkčnost spojená s praktičností

Nejlepší na této rozkládací pohovce je ale to, že ji můžete rozložit na velké pohodlné příčné lůžko s plochou cca 120 x 194 cm. Toto řešení je ideální například pro hosty, kteří zůstanou na návštěvě přes noc, nebo pro menší byty, kde každý kousek musí plnit několik funkcí.

V ceně jsou již zahrnuty kvalitní područkové polštáře, což vytváří dokonalý chill-out pro Vás a Vaše blízké. A když už budete rozloženou pohovkou spokojeni, můžete se snadno načerpat do Vánoční atmosféry 2021 s oblíbenými klasikami, nebo si zahrát nějaké multiplayerové hry.

Závěrečné hodnocení

Nepokazíte se, pokud si zakoupíte rozkládací pohovku od TI`ME v tmavě hnědé úpravě. Potah je kvalitní a odolný a zajišťuje tak trvanlivost, čalounění z pěnové hmoty a spodní pružení Nosag pak pohodlí při sedění. A když už potřebujete pohovku proměnit v postel, jste jedině odlišnou volbou.

Vyzkoušejte tuto skvělou rozkládací pohovku a určitě si ji zamilujete. Pokud vás zaujala nabídka, podívejte se na níže uvedený odkaz v obchodě Crosta.

Rozkládací pohovka TI`ME
Područní polštářky v ceně