Sada 24 samolepek Ambiance Azulejos Ornaments Mosaic pro výrobu krásných mozaik na stěnu

Už dlouho toužíte po osvěžení a změně ve vašem domově, ale zároveň nemáte sílu začít s namáhavým malováním či přestavbou? Už jste alergičtí na ten kus oprýskané stěny v koupelně nebo stará dvířka v kuchyni? Na pomoc přichází značka Ambiance se svými samolepkami. Ty jsou ideálním řešením.

Jejich aplikace vám zabere maximálně několik desítek minut. Můžete si být jisti, že nejdéle bude trvat vymýšlení toho, kde tyto krásné vzory umístíte. Každá „kachlička“ je vyříznuta zvlášť, a proto si je můžete libovolně nakombinovat podle svého uvážení. Takže rozhodně u nikoho dalšího neuvidíte stejnou sestavu.

Dobré vědět:

  • samolepky Ambiance dobře odolávají vodě, vlhkosti, rozpouštědlům i teplotě (- 40 až 85 °C, nepokládejte je však přímo na zdroj tepla) a zároveň nejsou hořlavé,
  • ideální zejména do koupelny či kuchyně, nalepit je však můžete i jinam,
  • vydrží přibližně po dobu 5 let,
  • aplikujte na čistý, suchý a neporézní povrch,
  • pokud byste si jejich umístění rozmysleli, lze je odstranit beze stop.

Pokud se vám líbí mozaiky a rádi byste si je vytvořili na své vlastní stěně, není nic jednoduššího než si zakoupit sadu samolepek od Ambiance. Kombinací různých vzorů a barev můžete vytvořit skvělé „stěnové umění“. Výsledkem bude originální a krásná stěna, která vašemu interiéru dodá přesně takovou atmosféru, jakou jste si představovali.

Jedná se o sadu 24 samolepek Ambiance Azulejos Ornaments Mosaic o velikosti 10 x 10 cm. Tento produkt si můžete zakoupit na našem eshopu. Samolepky jsou vyráběny ze speciálního materiálu, který jim dodává odolnost a skvělou přilnavost. Na výrobu těchto samolepek byly použity moderní tiskové technologie, takže můžete být jisti, že barvy nezmizí ani po mnoha letech. Samolepky jsou lehké a snadno se aplikují na stěnu. Jediné, co budete potřebovat, je čistá a suchá podkladová plocha.

Sada obsahuje 24 samolepek v různých vzorech a barvách. Pokud byste si chtěli pořídit větší množství samolepek, není to problém. Na našem eshopu najdete velký výběr různých motivů a designů, takže si můžete vybrat podle vlastních představ.

Samolepky Ambiance Azulejos Ornaments Mosaic jsou skvělým řešením pro každého, kdo hledá snadné a rychlé osvěžení svého interiéru. Navíc jsou velmi levné a dostupné téměř pro každého. Takže proč si nevyzkoušet vytvořit si svoji vlastní mozaiku na stěnu a přidat tak svému bydlení osobitý styl?

Samolepky Ambiance Azulejos Ornaments Mosaic

Zdroj