Neztrácejte přehled o svém oblečení s pojízdným stojanem Otto


Praktický a odolný věšák na oblečení s kolečky se hodí do domácností a kanceláří, kde není dostatek prostoru. Pokud máte malou šatnu nebo utrácejete spoustu času hledáním správného oblečení, může být pojízdný stojan na oblečení řešením pro vás.

Náš výrobek

Náš výrobek byl vybaven tyčí, jejíž výšku lze snadno nastavit. Kola zajišťují pohodlný pohyb, takže se snadno a rychle odpoutáte od stěny a můžete přístup k oblečení z obou stran.

Prostorná police pro boty

Další výhodou je odolná a překvapivě prostorná police pro boty. Polepení devět centimetrů hluboké po celé délce stojanu se dá použít pro uložení bot, kabelky nebo dalších předmětů.

Technické údaje

Rozměry:

  • Šířka: nastavitelná mezi 89 cm a 145 cm
  • Výška: nastavitelná mezi 92 cm a 163 cm
  • Hloubka: 42 cm (včetně plastové podložky)

Materiál:

  • Chromované ocelové trubky a odolné plastové konektory

Nosnost:

Stojan na oblečení Otto snese až 15 kg, pokud je zatížen rovnoměrně.

Montáž:

Montáž je velmi jednoduchá a nevyžaduje použití nástrojů. Odolná konstrukce kovových trubek v plastových svorkách, nastavitelná výška mezi 92 cm a 163 cm, nastavitelná šířka mezi 89 cm a 145 cm, kolečka, která vám umožňují snadný pohyb, prostorná police pro boty, a snadná montáž jsou jen některé z výhod, které tento věšák nabízí.

Neztrácejte přehled o svém oblečení a trendy vypadněte každý den! Zajděte na Brega.cz a objednejte si pojízdný stojan na oblečení Otto ještě dnes!