Kancelářská židle J2 SP – kombinace černého plastu a červeného stylu

Práce na počítači je při špatné ergonomii velmi nezdravá. Proto je důležité si dát pozor na to, jak se během práce sezení v kanceláři. Kancelářská židle J2 SP od značky Crosta je pro ty, kdo chtějí pracovat v moderním a stylovém prostředí, ideální volbou.

Stabilní a ergonomická

Stabilita a ergonomie jsou u této židle zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň. Sedák a opěrák můžete fixovat bez omezení, což se hodí, pokud se chcete zaměřit pouze na práci na klávesnici a nemusíte přemýšlet nad polohou těla.

Výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru a zajistíte tím správné podepření nohou. Komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Studená pěna uvnitř sedáku zaručuje jeho vysokou životnost a zachování anatomického tvaru. Integrovaná vypínatelná bederní opěrka podporuje zdravý způsob sezení.

Skvělé přizpůsobení

J2 SP je navržena tak, aby se přizpůsobila potřebám uživatele. Podle potřeby si nastavíte výšku, hloubku a šířku područek. Pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku hlavové opěrky. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině.

S tímto modelem máte jistotu, že kromě toho, že bude skvěle vypadat ve vaší kanceláři, bude také vysoce ergonomický a přispěje ke zdraví vašeho těla a páteře.

Crosta office židle

Zkrátka se jedná o kombinaci pohodlí, elegance a moderního designu.

Pokud hledáte kancelářskou židli, která vám nabídne nejen kvalitní zpracování, ale především pohodlí v práci, tak je značka Crosta tou pravou volbou pro vás!

Pokud jste zaujatí tímto modelem, můžete si ho zakoupit na webových stránkách značky Crosta.

Technické informace

  • Barva: černá s červenými prvky
  • Nosnost: 120 kg
  • Záruční doba: 48 měsíců
  • Certifikace: BIFMA a GREENGUARD
Crosta office židle