Konferenční stolek Diana H Kwadrat bílý od HALMAR


Úvod

Konferenční stolek z kolekce Diana H Kwadrat je jedním z nejnovějších produktů od výrobce HALMAR. Tento stolek s jednoduchou formou a čistým designem bude skvělým doplňkem do jakéhokoli moderního interiéru. Jeho kombinace tvrzeného skla a dřeva v bílé barvě dává tomuto konferenčnímu stolku nejen krásný vzhled, ale také vynikající stabilitu.

Kombinace skla a dřeva v bílé barvě
Tento konferenční stolek má laminovanou MDF desku pokrytou bílým lakem. Pro příjemný pocit je hladká na povrchu a kluzká na dotek. Na desku je položeno tvrzené sklo o tloušťce 8 mm. Sklo zaručuje, že povrch stolu bude snadno udržovatelný a odolný vůči mechanickému poškození.

Praktická police pro úložné prostory
Konferenční stolek Diana H Kwadrat má praktickou polici pod deskou stolu, která je ideální pro ukládání potřebných drobností. Tato police je vyrobena z bílého lakovaného MDF, stejně jako hlavní deska stolu. Je umístěna v blízkosti země a díky tomu nevypadá, že by byla obtěžující.

Technická specifikace

Konferenční stolek Diana H Kwadrat od HALMAR je jedním z nejlepších produktů na trhu. Rozměry stolu jsou šířka 60 cm, výška 55 cm a hloubka 60 cm. Je to stůl střední velikosti, který se hodí do moderních bytů a kanceláří. Konferenční stolek je zhotoven ze skla a dřeva lakovaného MDF, takže hmotnost konferenčního stolu Diana H Kwadrat je pouze 19,9 kg.

Závěr

Konferenční stůl Diana H Kwadrat bílý od HALMAR je kvalitní a stylový stůl, který se hodí do každého moderního interiéru. Jeho jednoduchý design a čistá linie dodají jakémukoli interiéru příjemnou atmosféru. Jeho rozměry jsou optimální pro malé místnosti, ale také pro velké prostory. Pokud hledáte kvalitní konferenční stolek, podívejte se na nabyteklevneji.cz, kde si můžete objednat tento stůl a mnoho dalšího nábytku ze série Diana H Kwadrat. Výborný doplněk pro váš domov nebo kancelář za super cenu. Objednávejte ještě dnes!