IDZ Šatní skříň Vista černá + bílá bez zrcadla v barvě dřeva 150 cm

Šatní skříň Vista je moderní posuvná skříň, dostupná v univerzálních barvách, takže si ji snadno sladíte se svým interiérem. Šatní skříň disponuje systémem posuvných dveří, který usnadňuje používání a nezabírá místo. Je rozdělena na dvě části, vybavená několika prostornými policemi.

Šatní skříň Vista

Vlastnosti produktu

  • Vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm
  • Hrany kompletně zakončené dýhou ABS
  • Laminovaná deska odolná proti poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě
  • Hliníkové rukojeti
  • Kovové pojezdy a ložiskové válečky

Praktická šatní skříň Vista je ideální volbou pro každou domácnost. Je vyrobena z kvalitních materiálů, což zaručuje dlouhou životnost. Navíc je skříň jednoduchá na údržbu, takže o ni nemusíte mít žádné starosti.

Dodatkové informace

Je důležité zmínit, že nábytek je zcela nový a dodáván v baleních pro vlastní montáž. Nicméně, sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky, takže montáž by neměla být žádný problém. Pokud si nevíte rady, můžete vždy kontaktovat zákaznickou podporu.

Pokud hledáte moderní a praktickou šatní skříň v designu, který snadno zapadne do vašeho interiéru, určitě byste měli zvážit Šatní skříň Vista. I když je k dostání v univerzálních barvách, doporučujeme si prohlédnout i verzi bez zrcadla, která je ještě čistší a minimalistická.

Pokud jste zaujatý představou této šatní skříně, můžete si ji zakoupit zde.