Nové dětské povlečení Tlapková Patrola Tricerapups na Tiptrade!


Dopřejte svým dětem pohodlný spánek a maximální dobrodružství v jejich snech s novým dětským povlečením Tlapková Patrola Tricerapups od Tiptrade. Toto povlečení doprovázejí kamarádi z oblíbeného animovaného seriálu Tlapková patrola.

Různé vzory z obou stran

Povlečení má z každé strany jiný vzor, takže můžete měnit podle nálady. Tento atribut se vám bude hodit, když budete mít návštěvu a potřebujete aby postel byla jako nová.

Souprava povlečení

Souprava obsahuje:

  • 1x povlak na polštář 70 x 90 cm
  • 1x povlak na přikrývku 140 x 200 cm

Dopřejte svým dětem kvalitní spánek

Povlečení je vyrobeno z příjemné a jemné bavlny, což zajistí komfortní spánek vašim dětem. Toto povlečení si zamilují nejen ti nejmenší, ale také ti větší, kteří znají Tlapková patrola.

Ujistěte se, že vaši potomci mají kvalitní spánek s novým dětským povlečením Tlapková Patrola Tricerapups. Investujte do pohodlí vašich dětí. Pomocí tohoto povlečení můžou vaše děti snít o dobrodružství, které zažili oblíbení hrdinové z Tlapková Patrola.

Nakupujte kvalitní dětské povlečení na stránkách naradi-cz.cz a zaměřte se na nejlepší spánek pro vaše děti. Pro podrobnosti o produktu navštivte: Tlapková Patrola Tricerapups bavlněná povlečení

dětské povlečení Tlapková patrola

Nové dětské povlečení Tlapková Patrola Tricerapups je tou nejlepší volbou pro každého, kdo se chce ujistit, že jeho děti budou mít nejen maximální dobrodružství v jejich snech, ale také pohodlí a zdravý spánek.