KONSIMO komoda SCADI s 3 zásuvkami – dub/bílá v rozměru 120 x 76 x 40 cm


NÁBYTKOVÁ DESKA

Dřevotříska, podobná dřevu, tloušťka 16 mm, dýhovaná fólií dekor a struktura desky napodobující masivní dřevo. Tuto výhodu si jistě oceníte v případě, že máte rádi přírodní materiály a rádi byste si do bytu pořídili nábytek s podobným vzhledem. Komoda SCADI od značky KONSIMO splní tyto požadavky na výbornou.

Specifikace produktu

Díky rozměrově přizpůsobenému designu komody SCADI budete mít dostatek úložného prostoru, aniž byste potřebovali více místa. Komoda má šířku 120 cm, výšku 76 cm a hloubku 40 cm. Navíc 4 nožičky z pevného plastu ji zvednou do výšky 13 cm a zaručí příjemnou ergonomii a snadný pohyb.

Design

Materiál těla komody SCADI je 16mm laminovaná deska a přední panel komody je rovněž vyroben z dřevotřískové desky. Celkově dominuje nádherná kombinace dvou barevných odstínů – dubu a bílé barvy. Tento dekor je dokonale napodoben laminovanou fólií, což dodává komodě vysokou odolnost a snadnou údržbu.

Úložný prostor

Počet úložných prostor zahrnuje 3 zásuvky a 2 dvířka. Každá zásuvka vám nabídne dostatek prostoru na oblečení, papíry a další drobnosti, které byste rádi uschovali na bezpečném místě. Dvířka skrývají prostorný prostor s 2 policemi z dřevotřískové desky, což znamená dostatek místa pro větší předměty.

Odkaz na nákup

Pokud vás zaujala komoda SCADI od značky KONSIMO, která se stane skvělým doplňkem vašeho interiéru, neváhejte a nakupte ji na stránkách Kupsinanabytek.cz. S touto krásnou a praktickou komodou získáte nejen důležitý úložný prostor, ale také vkusný a moderní kus do vašeho domova.

Komoda SCADI

Závěr

Pokud máte rádi moderní nábytek a hledáte praktický a stylový kus, pak vám komoda SCADI od značky KONSIMO bude velmi vyhovovat. Je dokonalou kombinací moderních materiálů a vysoké úrovně zpracování. S ní můžete bez obav ukládat své oblečení nebo další věci, které potřebujete mít vždy po ruce, a to v elegantním stylu.