Modrý prošívaný přehoz na dvoulůžko 170×210 cm s efektním žlutým Tipi vzorem v kolekci Posh Velvet


O organizaci v dětském pokoji

Udržování pořádku v dětském pokoji může být občas poměrně náročné. Děti bývají energické a neustále si hrávají se svými hračkami, což může vést k tomu, že po celém pokoji jsou rozložené různé věci a nepořádek. Kromě toho mohou mít děti nástroje k tvorbě tvořivých projektů, které také zabírají místo.

Jak může pomoci prošívaný přehoz?

Tento prošívaný přehoz od značky Yellow Tipi stačí pouze přehodit přes postel a v mžiku dodá místnosti na organizovanosti. Prošívaný přehoz je velký 170×210 cm a tedy skýtá dostatečně velký prostor pro uschování různých věcí. V místnosti tak nebude snadno vznikat nepořádek, jelikož všechny věci budou uschovány pod přehozem.

Tipi vzor s kolekce Posh Velvet

Tento prošívaný přehoz není pouze praktickým řešením pro organizaci dětského pokoje, ale také dodá něco do jeho vzhledu. Prošívaný přehoz je oblíbený nejen kvůli své praktičnosti, ale také kvůli svému designu. Je modré barvy a na povrchu má efektní žlutý Tipi vzor. Prostřednictvím tohoto vzoru lze do pokoje přinést kousek přírodní atmosféry.

Další prospěšné vlastnosti přehozu

V případě, že by se na prošívaný přehoz dostala špína, nemusíte se bát, protože přehoz lze jednoduše vyprat v pračce na 30°C. Kromě toho je vyroben z polyesteru, což zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti opotřebení.

Zdroj: www.naradi-cz.cz

Modrý prošívaný přehoz na dvoulůžko 170x210 cm s efektním žlutým Tipi vzorem v kolekci Posh Velvet

Detail žlutého Tipi vzoru na prošívaném přehozu

Prošívaný přehoz použitý pro organizaci dětského pokoje