Regál R80 1D4P – moderní úložné řešení v červeném lesku s bílými prvky


Jednoduchý a kvalitní regál R80, který vás okouzlí svou jednoduchostí a elegancí.

Regály jsou nenahraditelným pomocníkem při řešení úložných potřeb. Vyzkoušejte náš moderní a kvalitní regál R80, který svým vzhledem přiměje k obdivu. Regál je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné a vydrží dlouho. Jeho rozměry jsou 80 x 40 x 163 cm (š x h x v), což umožňuje snadné uložení většího množství věcí. Regál R80 má jednoduchou konstrukci, takže ho snadno a rychle sestavíte. Pokud potřebujete úložné řešení s vysokou nosností a zároveň stylovým vzhledem, je regál R80 tou správnou volbou.

Tento moderní regál je v červeném lesku s bílými prvky, což dodává interiéru šmrnc. Regál se hodí jak do moderních, tak i klasických interiérů. Jeho design je tak jednoduchý, že se hodí do každé místnosti, od obývacího pokoje až po pracovnu.

Regál R80

Jeho kvalitní konstrukce zaručí, že regál R80 vydrží dlouho a poslouží vám jako spolehlivý pomocník. Dětské hračky, knihy nebo pracovní pomůcky – regál R80 pojmou všechno. Jeho nosnost je až 80 kg na police, takže se klidně můžete postavit i na horní police a dosáhnout na vyšší věci. Regál R80 je také doplněn o ochranné límce, takže nebudete muset mít strach, že by se vaše věci shodily ze skladu.

Jestliže hledáte moderní, účelné a stylové řešení úložných potřeb, zvažte regál R80. Odkaz na výrobek naleznete zde.