Obdélníková smaltovaná vana Kaldewei Puro Star 170×75 cm s levým i pravým provedením (255827060001)


Obdélníková smaltovaná vana Kaldewei Puro Star

Úvod

je nejnovější produktem od společnosti Kaldewei. Jedná se o vanu vyrobenou ze smaltované oceli, která je dostupná v levé i pravé orientaci. V této modifikaci je vana vybavena povrchovou úpravou Kaldewei Antislip, která umožňuje bezpečný vstup do koupelové nebo sprchové vany. Balení neobsahuje madlo, nožičky a podhlavník.

Vlastnosti vany

  • Velikost: 170×75 cm
  • Materiál: smaltovaná ocel
  • Dispozice: levá i pravá
  • Úprava povrchu: Kaldewei Antislip
  • Balení neobsahuje: madlo, nožičky a podhlavník

Výhody smaltované oceli

Smaltovaná ocel se vyznačuje vysokou odolností proti poškození a různým druhům malých závad, jako je například poškrábání. Vana z této kvalitní oceli vydrží po mnoho let, aniž by se snížila kvalita nebo by se zhoršil vzhled vany.

Antislip úprava

Kaldewei Antislip je povrchová úprava, která chrání před pády a zlepšuje bezpečnost uživatelů vany. Speciální vrstva na povrchu van zabraňuje skluzu a poskytuje tak bezpečné použití, zejména pro starší osoby nebo osoby s omezenou pohyblivostí. Navíc je povrch van snadno udržovatelný a odolný proti vodě a mýdlu.

Balení a montáž

Vana je balena bez madla, nožiček a podhlavníku, ale tyto prvky jsou k dispozici samostatně a lze je dokoupit. Montáž vany je poměrně jednoduchá, a to především díky relativně malým rozměrům vany. Pokud nemáte zkušenosti s instalací van, doporučujeme obrátit se na odborníky, kteří vám s montáží pomohou.

Závěr

Zkrátka, pokud hledáte kvalitní a bezpečnou vanu pro svou koupelnu nebo sprchu, smaltovaná vana Kaldewei Puro Star 170×75 cm s levým i pravým provedením (255827060001) je dobrá volba. Její vysoká odolnost, krásný vzhled a povrchová úprava zaručují bezpečnou a komfortní koupelovou zkušenost.

Pro více informací o produktu navštivte stránku produktu.

obdélníková vana Kaldewei Puro Star