Držák ručníků Bemeta Retro v bronzovém provedení – produktový popis a recenze

Držák ručníků Bemeta Retro v bronzovém provedení je elegantní a funkční doplněk pro vaši koupelnu. Retro styl a bronzová barva jsou velice oblíbené rovněž díky svojí klasické eleganci. Pokud hledáte krásný a užitečný doplněk pro svou koupelnu, tak vám tento držák rozhodně doporučujeme.

Popis výrobku

Držák ručníků Bemeta Retro v bronzové barvě je vyroben z kvalitních materiálů a díky tomu je velice robustní a trvanlivý. Vyroben je z kovu, který je potažený vrstvou bronzové barvy, která držákům dodává klasický retro vzhled.

Tento držák má dvě ramena pro zavěšení ručníků. Ramena jsou dostatečně dlouhá a široká, aby na ně bylo možné věšet i větší ručníky. Ramena jsou navíc hezké a elegantní. Mezi oběma rameny je dostatek prostoru, takže se na ně bude velice pěkně vyjímat například oblíbený prostředek do koupele.

Při montáži držáku je potřebné provést vrtání do stěny. V balení však najdete potřebné příslušenství včetně hmoždinek a šroubů pro pevné uchycení držáku v koupelně. Jednoduchý a přehledný návod k montáži dodáváme samozřejmě též k výrobku.

Recenze zákazníků

Držák ručníků Bemeta Retro v bronzovém provedení

Veronika: Držák ručníků Bemeta Retro máme už nějakou dobu doma a musím říci, že jsem velice spokojená s jeho funkčností a designem. Koupelna s ním vypadá velice elegantně a ručníky na něm drží pevně a bez problémů. Montáž byla díky přiloženému návodu velmi snadná. Rozhodně doporučuji.

Držák ručníků Bemeta Retro v bronzovém provedení

Adam: Držák ručníků Bemeta Retro jsme si koupili nedávno jako doplněk do nové koupelny. Musím říci, že jsme s ním velice spokojeni. Design je velmi elegantní a pěkně ladí s ostatním vybavením v koupelně. Ramena jsou dostatečně prostorná a ručníky na ně drží pevně. Montáž byla bez problémů, všechny potřebné díly jsou součástí balení. Určitě doporučuji tento držák ručníků.

Cena: Držák ručníků Bemeta Retro v bronzovém provedení je zveřejněn na stránkách velkynabytek.cz tady.