Polštářek Frozen od Herding – ideální pro fanoušky Ledového království v rozměru 40 x 40 cm


Věrný společník na cesty i na doma

Polštářek Frozen od Herding je perfektním doplňkem pro všechny fanoušky oblíbené filmové série Ledové království. Díky svému rozměru (40 x 40 cm) se hodí jak do dětského pokoje, tak i do ložnice nebo na gauč do obývacího pokoje. Je to stylový doplněk, který dokáže zútulnit každý kout pokoje.

Stylový design a pohodlný vzhled

Polštářek je velmi příjemný na dotek a díky svému designu s motivem z Ledového království je to ideální dárek pro malé i velké fanoušky filmu. Polštářek je navíc vyroben z kvalitních materiálů, které zajistí pohodlný spánek i při delším používání.

Bezpečnost a kvalita

Polštářek je vyroben z kvalitních materiálů a splňuje nejvyšší standardy bezpečnosti pro dětské výrobky. Jeho potah není snímatelný, což zajišťuje bezpečnost při používání. Polštářek je určen pro děti od 3 let.

Dopřejte si kousek Ledového království v podobě polštářku Frozen

Pokud hledáte originální dárek pro svého nejmladšího, nebo jen chcete zútulnit svůj interiér, rozhodně vsaďte na tento příjemný a stylový polštářek s motivem z Ledového království. Věřte, že nebudete litovat a tenhle kousek se stane rychle oblíbeným a věrným společníkem na cesty i na doma.

Zde si můžete objednat polštářek Frozen

Polštářek Frozen od Herding