AB Světelný projektor noční oblohy s Astronaut Nebula a kytarou: Tvoje vlastní vesmírné koncerty!


AB Světelný projektor noční oblohy s Astronaut Nebula a kytarou – Tvoje vlastní vesmírné koncerty!

Promítání mlhoviny a hvězdného světla

AB Světelný projektor noční oblohy s Astronaut Nebula a kytarou má jedinečný design ve tvaru astronauta. Díky němu můžeš snadno vytvořit úžasnou atmosféru hvězdné oblohy nebo polární záře. Projektor promítá mlhovinu a světla hvězd na stěnu nebo strop a má k dispozici 8 typů dynamických mlhovin.

17 různých režimů projekce

Kombinaci mlhoviny a hvězdného světla lze nastavit samostatně, celkem máš na výběr 17 různých režimů. Simuluj skutečnou hvězdnou oblohu, blikající hvězdy, je to jen na tvém výběru. Projekce přináší uklidňující pocit a lépe tak dokážeš usnout.

Hlavu astronauta lze otáčet o 360°

Hlavu roztomilého astronauta lze otáčet o 360°. Můžeš tak promítat jak na zeď, tak i na strop. Součástí balení je dálkový ovladač, kterým mimo změny scén lze nastavit i dva časovače 90 a 45 minut. Nic tak nebrání použít projektor noční oblohy, jako usínací lampičku.

Jednoduchá obsluha a nabíjení

Projektor noční oblohy má kvalitní provedení a jednoduchou obsluhu. V balení najdeš i nabíjecí USB kabel. Pro provoz astronauta je třeba kabel připojit k libovolné USB nabíječce (např. od telefonu) nebo powerbance, která má výstup alespoň 5V/1A. Tato nabíječka není součástí balení.

Parametry a specifikace

Projektor noční oblohy má následující parametry:

  • Materiál: PVC
  • Rozměry: 22,5×10×12 cm
  • Vlnová délka projekčního laseru: 532 nm
  • Baterie do dálkového ovladače nejsou součástí balení: 2× 1,5 V AAA

Už si nemusíš dál přát koncerty v obýváku nebo na balkóně, nyní si můžeš vytvořit vlastní vesmírné koncerty a zážitky s projektor noční oblohy s Astronaut Nebula a kytarou od AB.

Více informací a možnost zakoupit si vlastní projektor najdeš zde.

AB Světelný projektor noční oblohy s Astronaut Nebula a kytarou
AB Světelný projektor noční oblohy s Astronaut Nebula a kytarou

Ilustrační video: