Nový šedý koberec Universal Tibet o rozměru 140 x 200 cm

Dáváte-li v interiéru přednost tlumeným barvám, pak se jistě při výběru doplňků nechte nalákat na tento koberec od značky Universal. Ta při výrobě sází nejen na funkčnost a pečlivé zpracování, ale také na moderní vzhled, který se vám v místnosti jen tak neomrzí.

Kvalitní materiál

O praktickou stránku se postará zvolený materiál – v tomto případě kombinace 40% polyesteru a 60% polypropylenu. Ta svému majiteli přinese jak měkkost pro bosé nožky, tak i dobrou odolnost a snadnou údržbu. Skvěle se navíc hodí i do místností s podlahovým topením.

Moderní design

Design tohoto koberce je dokonalým způsobem, jak doplnit váš interiér. Šedá barva je elegantní a moderní, bez přehánění, a umožňuje vám snadno sladit kousek s jinými dekoracemi a doplňky v místnosti. Vysoký chlup koberce navíc vytváří pocit měkkého a útulného prostoru, kde se budete cítit pohodlně.

Univerzální rozměr

Nebudete se muset bát, že vám koberec nebude pasovat do místnosti, kterou si vyberete. S rozměry 140 x 200 cm je vhodný do menších místností, ale také do větších prostor, kde dokáže opticky oddělit zóny. Pasovat bude i do moderně zařízených bytů i do klasických rodinných domů.

Jednoduchá údržba

Díky zvolenému materiálu nebude mít tento koberec žádné problémy s čištěním. Vysajete ho snadno a bez potíží, pokud se na něj dostane nějaká špína, jednoduše ji z koberce setřete navlhčeným hadrem. Díky praktickým vlastnostem bude koberec vypadat nově a stále bude přinášet radost do vašeho interiéru.

je ideálním kouskem do interiéru, který upřednostňuje tlumené barvy a moderní design. Jeho vysoký chlup vytváří pocit měkkého a útulného prostoru, kterým se budete cítit jako doma. Pořízením tohoto koberce získáte dokonalý doplněk pro váš domov a současně si ulehčíte v domácích pracích díky snadné údržbě.

Šedý koberec Universal Tibet