Obdélníková vana Polysan MARLENE 185×85 cm: černo-bílá krása pro levou stranu koupelny (71607MCLB)


Popis produktu

Obdélníková vana vyrobená z akrylátu, určená pro levou orientaci. Její objem činí 372 litrů. Balení vany je včetně nožiček pro stabilní umístění. Tato vana je ideální volbou pro moderní a stylovou koupelnu.

Vlastnosti produktu

  • Rozměry: 185 x 85 cm
  • Barva: černo-bílá
  • Objem: 372 litrů
  • Orientace: levá
  • Materiál: akrylát

Design a kvalita

Obdélníková vana Polysan MARLENE 185×85 cm se pyšní moderním designem, který osloví především milovníky minimalismu a černo-bílé kombinace barev. Vana je vyrobena z kvalitního akrylátu, který ji zabezpečuje proti poškrábání a oděru. Kromě toho, je velmi jednoduchá na čištění.

Vhodná pro levou stranu koupelny

Obdélníková vana Polysan MARLENE 185×85 cm je určena pro levou stranu koupelny. Díky tomu, že je vana určena pro konkrétní orientaci, získá každý uživatel pocit dokonalé symetrie uvnitř vany. Také se přizpůsobí specifikám koupelny, kde ji chcete umístit.

Použití vany a její údržba

Obdélníková vana Polysan MARLENE 185×85 cm nabízí skvělé užitné vlastnosti. Lze ji použít jak pro koupání, tak i pro sprchování díky vestavěnému sprchovému koutku. Jak již bylo zmíněno, akrylátový materiál je velmi odolný, ale stejně doporučujeme dodržovat základní zásady údržby. Vana by měla být čištěna měkkou houbou a neutrálním prostředkem. Nikdy nepoužívejte abrazivní čisticí prostředky nebo drsné houbičky, které by mohly vodu zamastit a poškrábat povrch vany.

Závěr

Pokud hledáte moderní a kvalitní obdélníkovou vanu pro levou stranu koupelny, nemusíte hledat dál. Obdélníková vana Polysan MARLENE 185×85 cm přesně splňuje všechny požadavky na design, kvalitu a funkčnost. Navíc, cena jen potvrzuje, že se jedná o skvělý produkt za dobrou cenu.

Zdroj produktu:

Nábytekprozivot.cz

Obdélníková vana Polysan MARLENE 185x85 cm
Obdélníková vana Polysan MARLENE 185x85 cm