Stylová černá skříň Ridley 100 od Falco – recenze


Vhodná pro menší místnosti

Šatní skříň Ridley je ideální pro ty, kteří chtějí mít v malém pokoji či předsíni dostatek úložného prostoru pro své oblečení. Díky svým rozměrům se hodí i do menších místností, aniž by v nich působila příliš mohutně. Skříň Ridley 100 je 215 cm vysoká, a 100 cm široká.

Obrázek skříně

Falco skříň Ridley 100

Posuvné dveře a zrcadla

Posuvné dveře šetří naši užitečnou plochu a umožňují snadné otevření i zavření skříně. Dveře také doplňují velká zrcadla, která opticky zvětšují místnost. Skříň tak sám o sobě působí jasně a vzdušně.

Vnitřní uspořádání

Vnitřek skříně je rozčleněn 1/2 šatní tyčí a 1/2 polic, což poskytuje dostatek místa pro uložení nejrůznějších druhů oblečení a doplňků. Vnitřní prostor skříně je elegantně členěn a navržen takovým způsobem, aby byl co nejefektivnější.

Odkaz na stránky s prodejem

Zde najdete produkt na stránkách Sidonia:
https://www.sidonia.cz/produkt/falco-skrin-ridley-100-cerna-2

Závěrečné zhodnocení

Celkově lze tuto šatní skříň doporučit všem, kteří hledají stylový a funkční způsob, jak uspořádat své oblečení a doplňky. Skříň Ridley 100 od Falco nabízí příjemné prostředí pro uložení všech vašich osobních věcí. Samozřejmostí je kvalitní a odolný design vyrobený z kvalitního lamina, který je snadný na údržbu.
sleva Skříň je k dostání v e-shopu Sidonia.cz. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.