Xora skříň s posuvnými dveřmi v bílém a dubové barvě 170,3/210,5/61,2 cm


Kombinace moderního designu a praktičnosti

Tato skříň s posuvnými dveřmi se stane praktickým doplňkem Vaší ložnice. Díky svému modernímu designu a vysoké funkčnosti si jí určitě oblíbíte. Xora skříň má rozměry cca 170 x 210 x 61 cm (Š x V x H) a je provedena v kombinaci bílé barvy s vysokým leskem a dekoru dub prkenný. Tento designový prvek zaujme a dodá Vaší ložnici moderní vzhled.

Dostatek úložného prostoru a praktické doplňky

Skříň se otevírá pomocí posuvných dveří, což je praktické řešení, zejména pokud máte omezený prostor v místnosti. Za dveřmi se nachází dostatek úložného prostoru pro oblečení a další předměty – na vkládacích policích a šatních tyčích. Zadní stěna skříně je opatřena rozměrným fazetovým zrcadlem, takže si můžete kdykoliv zkontrolovat svůj outfit a vypadat dokonale.

Detaily skříně Xora

Tato praktická šatní skříň je typu TESS823E5, ausf. C485. Dvířka skříně jsou ozdobena moderním vzorem dub prkenný a bílý vysoký lesk dodává nábytku elegantní vzhled. Skříň je opatřena 1 zrcadlovými dveřmi a 2 dalšími dveřmi. Celková šířka skříně je 170 cm, což je dostatečný prostor pro uskladnění Vašeho oblečení.

Objednejte si skříň Xora s posuvnými dveřmi online

Pořiďte si tuto praktickou skříň Xora s posuvnými dveřmi a nechte ji dodat až k Vám domů. Navštivte internetovou stránku https://www.esrom.cz/produkt/xora-skrin-s-posouvacimi-dvermi-bila-barvy-dubu-170-3-210-5-61-2-cm a jednoduše si zvolte požadované parametry a počet kusů. Skříň Vám doručíme až do Vaší ložnice, takže s praktickým řešením úložného prostoru budete mít rychle hotovo.