Doma v útulné atmosféře s dubovým jídelním stolem MR. W 240 x 110 cm.


Doma v útulné atmosféře s dubovým jídelním stolem MR. W 240 x 110 cm

Každý z nás má rád svůj domov útulný a příjemný. Jedním z klíčových prvků této pohody je jídelní stůl, u kterého trávíme čas s rodinou a přáteli u společných jídel a debat. Pokud si chcete pořídit takový stůl, určitě se podívejte na jídelní stůl MR. W s rozměry 240 x 110 cm.

Jídelní stůl MR.W bude ozdobou každé moderní jídelny

Jídelní stůl MR. W je moderní kus nábytku, který jistě okouzlí všechny milovníky minimalismu a jednoduchých a přitom zajímavých designů. Podnož pod deskou je řešena geometricky a její lakovaná povrchová úprava vypadá velmi elegantně. Masivní dubová deska stolu společně s podnoží vytváří harmonický celek, který si získá vaše srdce již při prvním pohledu.

Stůl se skvěle hodí do moderních interiérů.

Podrobnosti o jídelním stole MR. W

Podnož pod deskou zasahuje od 60 cm z každé strany, viz. fotografie. Rozměr desky lze vyrobit dle individuálních požadavků. Podmínky zakázkové výroby najdete na této adrese.

Dubový jídelní stůl MR. W je vyroben s pečlivostí a precizností, a tak se stává prvotřídním nábytkem, který vám bude sloužit mnoho let. Rozhodněte se pro tento krásný kus nábytku a užijte si rodinné i přátelské posezení u jídla v útulné atmosféře.