REG2S/40 Dub sonoma/Bílá – Nový BRW Nepo Plus Nepo Regál


Praktický otevřený regál Nepo REG2S/40 je v barevné kombinaci: korpus Dub sonoma, čela zásuvek Bílá.

Sektorový nábytek Nepo představuje ideální kombinaci moderního designu s praktičnosti. Z jednotlivých prvků, jako jsou například regály, TV stolky, stoly, skříňky na boty a postel, lze prakticky a moderně zařídit kancelář, předsíň, obývací nebo dětský pokoj. Nepo se vyrábí ve třech základních barvách: bílá, wenge, dub sonoma. Navíc je možné objednat takřka všechny komponenty ve vzájemných kombinacích těchto barev.

Otevřený regál Nepo REG2S/40 má rozměry: Šířka: 40 cm Výška: 197 cm Hloubka: 34 cm. Obsahuje 4 police a 2 zásuvky. Zásuvky jsou na válečkových kolejničkách, což zajišťuje snadné otevírání a zavírání. Díky tomu je tento regál velmi praktický a snadno se s ním pracuje.

Nový BRW Nepo Plus Nepo Regál má moderní design a kombinuje v sobě kvalitní provedení s praktičností. Je ideální pro každého, kdo chce mít doma moderní a stylový nábytek, který se hodí do každého interiéru. Kromě toho je regál snadno montovatelný, což také usnadňuje jeho používání.

Nepo REG2S/40 – Elegantní design a praktičnost v jednom

Regál Nepo REG2S/40 je vyroben z kvalitních a odolných materiálů. Jeho elegantní design a praktické uspořádání z něj dělají skvělý doplněk do každého interiéru. Navíc je regál velmi snadno čistitelný a udržovatelný, což zaručuje dlouhou životnost.

V odkazu https://www.codina.cz/produkt/brw-nepo-plus-nepo-regal-reg2s-40-dub-sonoma-bila můžete získat další informace o tomto skvělém nábytku. Pokud hledáte moderní, elegantní a praktický regál, Nepo REG2S/40 je tím pravým řešením pro vás.