Kráse vládnou modré a bílé barvy: Koberec Webtappeti Ethnic!

Dáváte-li přednost přírodním materiálům, pak u vás doma jistě nesmí chybět tento bavlněný koberec od značky Webtappeti.

Kromě kýžené měkkosti, odolnosti a snadné údržby k vám do interiéru přinese i okouzlující nádech boho stylu.

Díky pečlivé ruční výrobě si navíc můžete být jisti, že vám bude ležet u nohou opravdový unikát.

Boho styl do vašeho domova

Boho styl se stal v poslední době velmi populárním a není divu. Tento styl vychází z gypsy kultury, ale ovlivněn je také hippies a etnickými motivy.

Charakteristické jsou pro něj přírodní materiály jako dřevo, kůže a samozřejmě také textilie ve všech možných podobách. Proto se hodí právě bavlněný koberec jako je Webtappeti Ethnic – základ pro útulný a příjemný interiér v boho stylu.

Boho styl

Unikátní ruční výroba

Jednou z největších výhod tohoto koberece je jeho pečlivá ruční výroba. Každý kus je unikátní a díky tomu má každý koberec svůj vlastní charakter a výrazovou hodnotu.

Koberec Webtappeti Ethnic je vyroben z bavlny, což je velmi příjemný a měkký materiál, který navíc snadno odolává opotřebení. Takže se můžete těšit na krásný a příjemný koberec po mnoho let.

Koberec Webtappeti Ethnic

Snadná údržba

Koberec Webtappeti Ethnic není jen krásný, ale také se ho velmi snadno udržuje. Díky svému materiálu je velmi odolný a snadno se čistí. Stačí použít jemné mýdlo a vodu a otřít do sucha. Takto udržíte koberec v krásném stavu po mnoho let.

Závěr

Pokud hledáte krásný koberec v boho stylu, který je navíc vyroben z přírodních materiálů, měkký a odolný, tak je Webtappeti Ethnic tou pravou volbou pro vaše interiéry. Navíc, díky jeho unikátní ruční výrobě, budete mít doma originální kus, který patří jen vám.

Přesvědčte se sami a objednejte si tento unikátní koberec ještě dnes!