Kovový věšák Sadik – vybavení pro moderní interiéry


Kovový věšák Sadik – vybavení pro moderní interiéry

Moderní kovový věšák s dokonale jemnými liniemi, které z nej dělají elegantní prvek pro vaši předsíň, je nyní k dispozici na Skvelynabytek.cz. Tento vysoce kvalitní věšák je vynikající volbou pro ty, kteří hledají designový kousek, který dodá jejich domovu nejen funkčnost, ale i charakter.

Vlastnosti Kovového věšáku Sadik

Stabilitu zajišťuje plastová podstava s průměrem 33 cm. Z konstrukce vystupují jednotlivé háčky směřující šikmo vzhůru. Kovový věšák Sadik se skládá ze 3 částí, které jsou snadno a rychle smontovatelné. Výsledkem je stabilní konstrukce, která je zárukou pevnosti a bezpečnosti používání.

Dále je tento kovový věšák i velmi praktický. S pěti kovovými háky nabízí dostatek prostoru pro zavěšení svetrů, kabátů, bund a ostatních oblečení. Pokud máte malou předsíň, nebo potřebujete více místa, můžete si pořídit několik těchto věšáků a umístit je vedle sebe.

Rozměry Kovového věšáku Sadik

Po složení má tento věšák výšku 175 cm. Průměr základny věšáku je 33 cm. Jednotlivé háčky mají výšku 15 cm. Kovový věšák Sadik je vyroben z hliníkové slitiny, což zajišťuje jeho pevnost a dlouhou životnost.

Chcete si objednat kovový věšák Sadik? Navštivte naši stránku a hned si jej objednejte. Kovový věšák Sadik je skladem a doručíme jej k vám nejpozději do 5 dnů od objednání. Cena tohoto kusového kusu nábytku je velmi přijatelná.

Kovový věšák Sadik - vybavení pro moderní interiéry

Určitě si dopřejte moderní kovový věšák, který je elegantním prvkem pro vaši předsíň! Objednejte si kovový věšák Sadik z našeho e-shopu a užijte si teplo a útulnost vašeho domova.